Aquathermie voor de zorg – presentaties

  • Verslag, presentatie
Foto van natuurgebied, waterplas met plukjes riet in het water, op de achtergrond bomen
Dit kennisbankartikel hoort bij thema(s): 

Op 2 maart 2021 vond een webinar plaats over de mogelijkheden die aquathermie kan bieden om als ziekenhuis of zorgorganisatie bij te kunnen dragen aan de CO2-reductiedoelstellingen in de zorg. De presentaties van de webinar kun je hier terugvinden.

Allereerst zijn door Deltares en Syntraal de diverse toepassingen van aquathermie uit oppervlakte-, afval- of drinkwater toegelicht:

Ziekenhuisgroep Twente presenteerde de ervaringen met de toepassing van aquathermie op hun locatie in Almelo:

Tot slot heeft TNO de online kaart (De Zorgduurzaamkaart) toegelicht waar onder meer te vinden is waar het aquathermie-potentieel zich in de buurt van uw zorgorganisatie bevindt:

Secret Link

Meer over EVZ

Webinar MPG-berekeningen voor zorgvastgoed, dinsdag 10 nov

Hoe werken de nieuwe regels voor de MPG en de berekening ervan en hoe kun je ze gebruiken om duurzamere keuzes te maken bij nieuwbouw en renovatie? In deze webinar krijg je uitleg en toelichting,  aan de hand van actueel onderzoek bij verschillende zorggebouwen.