Welke mogelijkheden heeft u bij netcongestie | RVO

  • Hulpmiddel
Dit kennisbankartikel hoort bij thema(s): 

Dit hulpmiddel focust op netcongestie voor afname. Ofwel de situatie dat het niet mogelijk is om een aansluiting te krijgen of om de aansluiting te vergroten.

Dit hulpmiddel is ontwikkeld voor ondernemers maar is zo algemeen ingestoken dat het ook nuttig is voor zorgorganisaties die benieuwd zijn naar mogelijke oplossingsrichtingen bij netcongestie.

Delen die relevant zijn voor zorggebouwen zijn:

Dit hulpmiddel schetst een algemeen beeld van hoe je met netcongestie om kunt gaan en geeft weinig gedetailleerde oplossingen.

Ga naar de webpagina van RVO

Gerelateerde artikelen

Meer over EVZ

CO2-routekaart Roadshow 2025

Maandag 3 november was de EVZ CO2-routekaart Roadshow in Driebergen. Ruim 120 deelnemers en gastsprekers hadden een inspirerende ochtend waar kennis en ervaringen uit de praktijk van verduurzaming zorgvastgoed werden gedeeld.