Oproep input en deelname Werkgroep GACS

Leestijd: 1 minuut
Gebouwautomatiserings- en Controlesysteem (GACS)

Eind augustus start een werkgroep GACS met Wibaut Nouwens. Deze werkgroep richt zich op de vertaling van de eisen naar concrete handvatten en best practices voor zorgorganisaties. Ook de checklist(en) komen aan bod.

Stuur je input (vragen, ideeën) voor de werkgroep of doe mee. Krijg zo meer Grip op je eigen GACS (Gebouwautomatiserings- en Controlesysteem) èn draag bij aan de vertaling en implementatie van de regels voor de gehele zorgsector.

NB: Deze oproep is gedaan tijdens de EVZ online Summercourse over GACS begin juli, maar iedereen is welkom om mee te doen. Bekijk hier de opname en presentatie van de Summercourse over GACS.

Heb je input voor de werkgroep of wil je meedoen?

Dit nieuwsbericht is gerelateerd aan: 
Zie ook:
Secret Link

Meer over EVZ

Goed op de Kaart

50% van de grote zorgorganisaties staat inmiddels met een groene status op DeZorgDuurzaamKaart met een actuele, complete en bestuurlijk vastgestelde CO2-routekaart. Check waar jullie staan en wat er nodig is voor een groene status.