Video: Leger des Heils bouwt houten zorggebouw door goede samenwerking

  • Praktijkvoorbeeld
Dit kennisbankartikel hoort bij thema(s): 

Praktijkvoorbeeld video van houtbouw voor een zorggebouw van het Leger des Heils, op locatie De Grote Kreek. Door goede samenwerking van opdrachtgever en vastgoedontwikkelaar konden de uitdagingen die houtbouw nog met zich meebrengt (onder andere regelgeving) worden getackeld. Zo werd de vertraging van het vergunningtraject later goedgemaakt door slimme keuzes te maken in het bouwproces.

Bram Abbes, directeur vastgoed en inkoop bij Leger des Heils en Egbert van den Bergh, projectontwikkelaar en belegger voor Vios vastgoed vertellen over hun bijzondere samenwerking en delen hun ervaringen met het houtbouw-proces.

Play Video
Gerelateerde artikelen
Secret Link

Meer over EVZ

Webinar Starten met de CO2-routekaart

CO2-routekaart nodig voor de Milieuthermometer Zorg certificering? Volg dan deze praktische handleiding voor het opstellen van een CO2-routekaart met CO2-reductietool. Met handige tips en voorbeelden. Gratis webinar van EVZ op donderdag 29 januari 9.30-10.15 uur.